Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dzierzgonka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Krasin

Krasin(Dzierzgonka + 12 km)

599 000 zł26 196 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona Kępniewo

Kępniewo(Dzierzgonka + 6 km)

80 000 zł3 715 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dużą działkę w akcyjnej miejscowości Kępniewo, powiecie elbląskim, gminie Markusy. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z której do centrum Elbląga mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piastowo

Piastowo(Dzierzgonka + 20 km)

500 000 zł3 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę z bezpośrednim dostępem do urokliwego jeziora Troyl, w samym sercu Wysoczyzny Elbląskiej. Działka niezabudowana o pow. 3000 m2, z linią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Polderowa

Elbląg(Dzierzgonka + 14 km)

269 000 zł4 449 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4449 m2 położona w Elblągu przy ul. Polderowej, blisko trasy S7. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, funkcje podstawowe przeznaczenia terenu to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Berylowa

Gronowo Górne(Dzierzgonka + 12 km)

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona w Gronowie Górnym, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Elbląga, oferuje ogromny potencjał zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dzierzgoń

Dzierzgoń(Dzierzgonka + 14 km)

115 000 zł1 001 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Żuławska

Elbląg(Dzierzgonka + 14 km)

759 000 zł6 677 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca na swoją działalność? Potrzebujesz dużego terenu? Oferuję na sprzedaż dużą, atrakcyjną działkę w Elblągu przy ul. Żuławskiej. Dobre miejsce do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Elbląg

Elbląg(Dzierzgonka + 14 km)

640 000 zł21 130 m² 30,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: o pow. 21 130 m2 z linią brzegową , porośnięta licznymi krzewami i drzewami. Wzdłuż działki ciągnie się ok. 400m linia brzegowa rzeki Tyny. Dojazd do działki gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Przezmark(Dzierzgonka + 20 km)

125 000 zł1 188 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spacerach nad jezioro, aby się ochłodzić w gorące dni? A może interesują Cię historyczne miejsca? To świetnie się składa! Mamy dla Ciebie dwie działki (pow. 1188 mkw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zaścianki

Zaścianki(Dzierzgonka + 23 km)

300 000 zł26 100 m² 11,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

homfi prezentuje na sprzedaż działkę rolną nr 31/10 (+ 46/1, 46/2) o powierzchni łącznej 2,61 ha, położoną w miejscowości Zaścianki, w gminie Młynary, powiat elbląski. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dzierzgonka

Dzierzgonka,warmińsko-mazurskie

41 375 zł27 000 m² 1,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci udziału w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej złożonej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij