Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Dzierzgonka - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn Elbląg

Zawodzie,Elbląg(Dzierzgonka + 14 km)

2 600 000 zł959,20 m² 2 710,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowa pow. 959m2 działka 17 542m2 lokalizacja: działka położona jest we wsi Jasionno ok 8 km od Elbląga, województwo warmińsko-mazurskie Powiat: elbląski Gmina Gronowo Elbląskie Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł103,62 m² 2 886 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bezczynszowy lokal Handlowo- usługowy o powierzchni 103,62 m2 położony przy ulicy Królewieckiej 95 A. Lokal składa się z 5 pomieszczeń, 3 łazienek, kuchni i schowka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Ogólna

Nad Jarem,Elbląg(Dzierzgonka + 14 km)

510 000 zł125,80 m² 4 054,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy Lokal Handlowo-Usługowy z potencjałem inwestycyjnym - Elbląg, ul. Ogólna Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 125,80 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Krasna Łąka

Krasna Łąka(Dzierzgonka + 22 km)

829 000 zł600 m² 1 381,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam posiadłość/ Agroturystka, niedaleko Mikołajek Pomorskich / za Sztumem / w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka. Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 283 m² 778,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż obiekt produkcyjny - centrum miasta tczew Na sprzedaż obiekt produkcyjny o powierzchni ok. 1283 m , zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Tczewa. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Dzierzgoń(Dzierzgonka + 14 km)

259 000 zł107,14 m² 2 417,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 107,14 m , położony w centrum Dzierzgonia przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Hetmańska

Osiek,Elbląg(Dzierzgonka + 14 km)

305 000 zł43,58 m² 6 998,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 43,58 m w Elblągu. Lokalizacja Ulica Hetmańska to jedna z głównych arterii Elbląga, łącząca kluczowe punkty miasta. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Pasłęk(Dzierzgonka + 16 km)

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pasłęk lokal użytkowy O powierzchni 70 M2 lokal Na lokal składają się 4 oddzielne pomieszczenia. Łazienka Pomieszczenie gospodarcze wc Pomieszczenia aktualnie dostosowane do usług beauty. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

427 089 zł61,10 m² 6 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na własną działalność gospodarczą? Chciałbyś prowadzić firmę w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na wyremontowanym i gotowym do użytkowania lokalu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Dzierzgonka

Dzierzgonka,warmińsko-mazurskie

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedmiotem oferty jest nieruchomość z dużym potencjałem, w skład której wchodzą dwa budynki: handlowo- usługowy oraz budynek z lokalem mieszkalnym. Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Wysoka

Wysoka(Dzierzgonka + 6 km)

550 000 zł774 m² 710,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek gospodarczy Z dużą działką możliwość przekształcenia budynku na usługowo-mieszkaniowy cena: 550 000 zł powierzchnia zabudowy budynku: 774 m2 powierzchnia działki: 5203 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij